wrapper

Всегда полезны!

Раніше купувати писососи було просто, оскільки асортимент не відрізнявся різноманітністю. Зазвичай пилосмоки комплектувалися пилозбірниками або одноразовими торбинками, у котрі потрапляв пил. Після завершення прибирання, мішок треба було витрушувати, вдихаючи при цьому пил. Не дуже приємний досвід. 

Нині маємо багато альтернативних модифікацій звичайного пилососа. На сайті інтернет-магазина “Цитрус” https://www.ctrs.com.ua/ru/pylesosy/ можна замовити пилосос з аквафільтром. Це наступна сходинка еволюції цього знайомого побутового приладу для прибирання.

Пилосос з аквафільтром: які має переваги й недоліки

Завдяки особливій конструкції пилосмок з аквафільтром одночасно виконує декілька завдань:

 • тягне пил;
 • забезпечує вологе прибирання;
 • освіжає повітря;
 • розповсюджує приємний аромат – це можливо, якщо використовуєте спеціальні ароматичні гранули, котрі можна висипати на підлогу перед прибиранням.

Господарі добре знають, що недоліком пилососів з мішком є зменшення потужності всмоктування, коли торбинка заповнюється пилом. Пилотяги з аквафільтрами позбавлені цієї проблеми, адже пил проходить скрізь фільтри та накопичується в окремих секціях. Коли ж господиня закінчила роботу, достатньо вилити воду з контейнера. Важливий плюс – немає потреби регулярно купувати супутні товари, тобто мішки для бруду.

Проте потрібно нагадати й про певні недоліки, що їх мають пилосмоки з аквафільтром:

 • зазвичай коштують дорожче;
 • більші за габаритами та вагою, особливо коли контейнер наповнено водою;
 • треба добре мити контейнер, аби у ньому не з’явилися грибок і пліснява.

Але якщо у домі є люди, що страждають на алергію, то варто змиритися з цими невеликими недоліками. Здоров’я родини та чистота у будинку – це основні пріоритети для будь-якої господині. цитрус

Як вибрати пилосос з аквафільтром

Передовсім треба визначитися з типом фільтра:

Аквафільтр кальянного типа – доволі примітивний, його треба постійно мити та сушити. Таку модифікацію вибирають, коли йдеться про значні забруднення Але дрібний пил може знову потрапляти в повітря;

Сепараторний, циклонний – більш досконала конструкція, адже є декілька ступенів фільтрації для великого та дрібного бруду. А після завершення прибирання треба лише вилити воду з контейнера.

Інші важливі характеристики:

 • потужність та сила всмоктування – ці два показники вказують окремо. Що більша сила всмоктування, то краще пилосмок тягне бруд;
 • габарити – зазвичай такі порохотяги доволі габаритні через конструктивні особливості, але можна знайти й компактніші моделі;
 • комплектація, довжина шланга та трубки, шнура для електроживлення;
 • виробник – найнадійнішими є аквапилососи Bosch, Thomas та Karcher.
 • Ціна пилососа з аквафільтром в Україні становить сім тисяч гривень та вище. Для багатьох покупців це великі гроші. Але якщо купувати побутову техніку в “Цитрусі”, матимете змогу оформити безвідсоткову розстрочку прямо на сайті. Онлайн-консультанти завжди готові допомогти відвідувачам з вибором потрібної техніки.
Последнее изменение Понедельник, 01 Май 2023

Добавить комментарий

Для того, чтобы оставлять комментарии, авторизируйтесь на сайте:
   

Защитный код
Обновить

О нас

Больше всего на свете мы любим путешествовать и готовиться к новым поездкам. Мы тратим на это практически все наше свободное время и средства. Мы настоящие маньяки странствий и охотно делимся не только практическими знаниями, но и эмоциями. Только о путешествиях и обо всем, что с ними связано. Только о том, что мы умеем и в чем разбираемся.

Рекомендуем

room-expert.com

visahome.info - Все о визе в США. Помощь в получении и практическая информация

Контакты

Я всегда готов к сотрудничеству и участию в совместных проектах со спонсорами и туристическими фирмами.
Мои контакты: Алексей (AlexUA) Гаврилюк
mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.